MİMPA
YEDEK PARÇALARI

Restless logo

Hakkımızda

Kaliteli Ürünler, Kaliteli Hizmet

Mimpa Yedek Parça Sanayi başta otomotiv sektörü yenileme piyasası, yedek parça imalatı ,toptan satışı ve ihracatı yapma amacı ile 1986 yılında kurulmuştur. Tamamen kendi imalatı olan başta otomotiv yenileme yedek parçaları tescilli markası olan MİMPA (logolu) olarak piyasaya arz edilmektedir.

Üretimimiz parçalar başta Avrupa ülkeleri Belarus,Rusya,Ukrayna,İngiltere sonrasında Afrika ,Fas, Tunus ve Cezayir olmak üzere ihrac edilmektedir.

Amacımız ; Yurtiçi ve yurt dışındaki alıcılarımızın müşteri memnuniyeti için kaliteli ürünleri piyasa koşullarına göre rekabet edilebilir fiyatlarla sunmak ,sürekli yeni ürün çeşitlerimizi arttırarak müşterilerimizin rakiplerine karşı daha üstün ve ayrıcalıklı olmalarına katkı sağlamaktır.

Bu doğrultuda birçoğu Türkiye de otomotiv araç üretimi yapan fabrikalara ürün tedariği yapan fabrikalarla olan güçlü bağımız ve ilişkilerimiz hergeçen gün daha da güçlenmektedir.

En büyük hedefimiz 40 yıllık tecrübe ile kazanmış olduğumuz müşteri memnuniyetini kalitemize ve terminlerimize olan güven çizgimizi korumak , alıcılarımızı rakiplerine karşı farklı ve güçlü kılacak ürün yeniliklerini takip ederek vazgeçilmez satıcı yapmaktır.

KALİTE VE ÇEVRE YÖNETİM POLİTİKAMIZ
-Ürünlerimizin insan hayatındaki öneminin bilinciyle, ürün kalitemizden ödün vermeden ,otomotiv sektörü beklentilerini -isteklerini'de karşılayabilecek ,güvenlerini arttırabilecek şekilde daha iyi olmak.
-Ulusal/Uluslararası kuralları ve standartları takip ederek gelişmeleri ürünlere yansıtarak müşteriye sunmak.
-Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek işletmeye adapte etmek.
-Ekip bilinciyle haraket ederek hızlı ,dinamik ve atak bir anlayışla müşterilerimize hizmet etmek ,çözüm ortağı olmak.
-Gelişmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak.
-Kalite ve çevre ile ilgili sorunları eğitim faaliyetleri ile personelimize anlatmak , bilincini ve haraket kabiliyetini arttırmak suretiyle problemleri çözmek.
-Enerji ve Doğal kaynakları verimli kullanmak.
-Tesisimizi ürün ve çevre konusundaki tüm yasal mevzuatlara uygun işletmektir.

Vizyonumuz

Gelişmek için sürekli iyileştirmeyi ve inovasyonu ilke edinerek, değişime karşı yaratıcı tepkilerde bulunmak ve ekip bilincini herzaman korumaktır.

Misyonumuz

Ürünlerimizin insan hayatındaki öneminin bilincinde olmak ürün ve firma kalitemizden ödün vermemek, müşterilerimize zamanında cevap vermek.

Mimpa Yedek Parça olarak;

Türkiye de otomotiv araç üretimi yapan fabrikalara, ürün tedariği yapan fabrikalarla olan güçlü bağımız ve ilişkilerimiz hergeçen gün daha da güçlenmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ürettiğimiz parçalar başta Avrupa ülkeleri Belarus, Rusya, Ukrayna, İngiltere sonrasında Afrika, Fas, Tunus ve Cezayir olmak üzere ihraç edilmektedir.

Markalar

Hizmet verdiğimiz yedek parçalar'ın Marka listesi